O nás

Špecializujeme sa na holandské mestské bicykle a praktické príslušenstvo pre mestskú cyklistiku. Sme nadšení týmto jedinečným štýlom bicyklov a chceme priniesť holandskú cyklistickú kultúru aj na Slovensko.

Prečo práve holandské bicykle?

Holandské mestské bicykle v našej ponuke sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlnú a bezstarostnú jazdu mestom.

  • Kvalita a spoľahlivosť: odolné materiály, spoľahlivé komponenty, skrytá reťaz a prevody, ktoré sú súčasťou náboja kolesa, zaručujú dlhú životnosť a minimálnu potrebu údržby.
  • Štýlový nadčasový dizajn: elegantné a praktické, spájajú dizajn klasických mestských bicyklov a moderné prvky.
  • Integrované príslušenstvo. Všetky naše bicykle sú kompletné: predávame ich hneď pripravené na jazdu, a to za každého počasia. Sú vybavené zvončekom, svetlami, blatníkmi, nosičom na batožinu, bezpečným zámkom.
  • Praktickosť a komfort. Naše bicykle sú nielen odolné a bezpečné, ale aj praktické. Sedenie je pohodlné a vzpriamené, čo umožňuje pohodlnú jazdu aj v každodennom oblečení. Platí pri nich pravidlo „obleč sa pre cieľ, nie pre cestu“. Pevné nosiče umožňujú pohodlné prepravovanie takmer čohokoľvek.

Nie sme len obyčajným predajcom bicyklov

Naším poslaním nie je len predaj bicyklov a vnášanie rozmanitosti na cesty slovenských miest, záleží nám tiež na podpore cyklistickej kultúry ako takej a zlepšovaní podmienok pre cyklistov. Prajeme si, aby sa každodenné cestovanie na bicykli stalo jednoduchším a bezpečnejším. Snažíme sa preto podporovať iniciatívy zamerané na upokojovanie dopravy a zlepšovanie cyklistickej infraštruktúry, a sme aktívnymi propagátormi cyklistiky ako ekologickej, zdravej a dostupnej formy dopravy.

Veríme, že cyklistická doprava je budúcnosť mobility a radi by sme prispeli k tomu, aby sa cyklistická kultúra na Slovensku posunula vpred a presun na bicykloch sa stal každodennou súčasťou života.

Bicykle v našej ponuke sa vyznačujú nielen štýlom, ale tiež praktickosťou a kvalitným spracovaním, ľahko sa tak stanú ideálnym prostriedkom na každodenné presuny do práce, na nákupy, za kultúrou, či stretnutia. Okrem samotných bicyklov ponúkame aj rôzne doplnky a praktické príslušenstvo ako zvončeky, svetlá, košíky, tašky, detské sedačky, pršiplášte a podobne.